CENNÍK


CENNÍK zdravotnej fyzioterapeutickej starostlivosti  

(Vyberte si cez rezervačný systém. Ak v ňom nenájdete teramín, znamená to, že máme naplnené kapacity a môžete vyplniť formulár ČAKAČKA a ozve sa Vám naša fyzioterapeutka v prípade, že sa jej uvoľní termín (nietko ochorie atď). Pri preobjednávaní píšte priamo Vašej fyzioterapeutke.)                                                                                                                                                                                  

Vstupné vyšetrenie a terapia CLASIC: 80,- eur/ 60 min. (Termín podľa aktuálnej dostupnosti zvyčajne za 4-8 týždňov, u p.Wolekovej 3-4 mesiace.)

Vstupné vyšetrenie a terapia PSYCHOSOMA/p.Woleková: 120,- eur/90 - 120 min. (Termín za 8 -10 týždňov.)

Vstupné vyšetrenie a terapia EXPRESS: 120,- eur/ 90 min. (Termín do 2 týždňov, objednávajte sa cez mail gynfyzio@gmail.com a uveďte, že máte záujem o prednostný termín. Tieto termíny sú nad rámec našej pracovnej doby)

Kontrolné vyšetrenie a terapia: 60,- eur/50 min. (Dohaduje sa priamo s terapeutkou po vstupnom vyšetrení)

Kontrolné vyšetrenie a terapia: 35,- eur/30 min. 

Preventívne popôrodné vyšetrenie POSTNATAL po šestonedelí: 80,- eur/60 min. (Objednávajte sa už 3-4 mesiace pred termínom pôrodu.)

Diagnostika a príprava tela a pôrodných ciest na pôrod: 100,-  eur/90 min. (Objednávajte sa v predstihu 3 mesiace, tak aby ste boli po 37 tt.)

MB Clinik predoperačná príprava tela a inštrukráž: 120,- eur/90 min.  (Optimálne sa objednávajte dostatačne dopredu (hneď ako poznáte termín operácie) tak, aby ste boli max.1 týž. pred operáciou)

MB Clinik pooperačná komplexná starostlivosť: 80,- eur/ 60 min. (Objednávajte sa v predstihu, hneď ako máte určený termin operácie optimálne tak, aby ste v čase terapie boli 2-3 týždne po operácii. Prvú návštevu po operácii hradí MB Clinik ďalšie stretnutia si platí pacientka v sume 60,- eur/50 min.)

 

Cenník platný od 1.1. 2024
Mgr. Zuzana Woleková - konateľka


Všeobecné obchodné podmienky