Kurzy a workshopy


NOVÝ ONLINE KURZ: PELVICORE tréning

Ženské telo po pôrode je ako "rozťahané" tričko, ktoré sa nosením stále viac a viac "rozgajdá" v miestach, kde počas tehotenstva a pôrodu došlo k najväčšiemu roztiahnutiu. Pravidelný tréning je ako pranie, ktorým tričko získa pavnejšiu konzistenciu. Žiaľ nosením (používaním tela) sa zasa trošku roztiahne a tak ho treba prať (trénovať) pravidelne.  Tak je to aj so ženským telom. Rokmi stráca kolagén a elastén. Väzivá sa rozťahujú a ochabujú. 
Tréning PELVICORE slúži na "opratie" tela. Slúži ako pravidelná údržba pre ženy, ktoré absolvovali kurzy alebo workshopy  POSTNATAL ale aj tie čo chcú cvičiť žensky so zameraním na dýchanie panvové dno, panvu, core, chrbticu, držanie tela a funkciu tela a chcú napredovať a udržiavať sa vo forme. Cvičenia sú hravé a zaujímavé...a je na nich aj sranda :)))

Začíname: 16.9. o 19 hod. cez ZOOM lekcie (pošlem link na náš kurz) sú nahrávané a máte k nim prístup počas celého trvania kurzu, čiže si môžete zacvičiť aj 3 x týždenne a to už je potom vedľajším produktom aj pekná postava!

Potrebujete: priestor, čas, podložku na cvičenie, pohodlné oblečenie, notebook, tablet alebo mobil na pripojenie sa

Prihlášky: gynfyzio@gmail.com - napíšte prosím vaše meno že máte záujem :)

Cena kurzu: 70 eur/10 lekcií (podrobnosti pošlem v maily)

Tešííím sa na vás : )))

Zuzana